Home Obchodní podmínky

PřihlášeníPlatební terminál

Tisk Email

Obchodní podmínky

Ceny

ARIANE, a.s. určuje své koncové ceny dle doporučení našich partnerů tak, aby byly srovnatelné s evropskými standardy a korespondovaly s marketingovou a obchodní strategií partnerů.

Dodací doba

Díky držení dostatečně velkého skladu můžeme dodat většinu požadovaných položek do 1-2 pracovních dnů prostřednictvím spediční firmy po celé ČR.

Balné

Poštovné a balné účtujeme ve výši 99,-Kč. Při dodávce, kde prodejní cena převyšuje 3000,-Kč bez DPH, poštovné a balné neúčtujeme. Při částečných dodávkách, které si zákazník výslovně vyžádá, účtujeme poštovné a balné u druhé a další dodávky, ikdyž cena bez DPH převyšuje limit 3000,- Kč.

Platební podmínky

Dodávky realizujeme standardně oproti platbě předem nebo formou dobírkových balíků. Nově jsme zavedli možnost placení platební kartou přímo na našich stránkách.

Zavedeným obchodním partnerům poskytujeme možnost fakturace se splatností 14dnů.

Objednávky

Objednávky nám můžete posílat faxem, emailem nebo poštou. Telefonické objednávky zasíláme pouze na dobírku.

Prodejna

Zboží lze zakoupit za hotové nebo prostřednictvím PayPall platebního systému přímo na naší prodejně ARIANE, a.s., Antala Staška 1859/34, 140  Praha 4 v době 8:30-16:30.

Na naší prodejně Vám také rádi předvedeme náš sortiment a připravíme pro Vás řešení přímo na míru.

Komunikace

Konkrétní dotazy, požadavky nebo specifikace dodávek lze projednat prostřednictvím ticketů na našem obchodně technickém rozhraní. Tato forma komunikace je maximálně efektivní a plně kontrolovaná.

Záruka a servis

Všechny výrobky jsou originály a pocházejí přímo od jmenovaných výrobců. Na všechny produkty se vztahuje záruční doba dle občanského (pro fyzické osoby, záruka 2 roky) a obchodního zákoníku (právnické osoby, záruka 1 rok). V případě poruchy u nás zakoupené tiskárny nás neváhejte kontaktovat a my pro Vás zařídíme servisní opravy.

 

 
Banner
Copyright © 2019 ARIANE, a.s. - označování elektroinstalací. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.